Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Krajská matematická soutěž

V úterý dne 5. 3. 2024 se na naší škole uskutečnila pod patronací Zlínského kraje, v rámci projektu IKAP II, on line soutěž

s názvem „Krajská matematická soutěž třídních kolektivů 2. st. ZŠ a SŠ“

Cílem této soutěže byla podpora matematické gramotnosti žáků Zlínského kraje. Z naší školy se ve svých kategoriích účastnili žáci tříd DN1 a DN3n, které se zaujetím řešili 50 zadaných soutěžních úloh z různých oblastí matematiky v časovém limitu 90 minut.

Všem zúčastněným žákům děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy. Vyhodnocení soutěže škola obdrží mailem v následujících dnech a vyučující matematiky s ním seznámí zúčastněné třídy. Vítězné kolektivy tříd získají sladkou odměnu (dort).

 

Mgr. Vít Hasník – učitel matematiky