Cookie Consent by Free Privacy Policy website

DM - posilovna se Železným Zekonem

Ve čtvrtek dne 8. února 2024 od 19:00 h. do 20:30 hodin nás v našem domově navštívil pan Zdeněk Knedla alias „ŽELEZNÝ ZEKON“. V naší útulné posilovně s chlapci i děvčaty nejen diskutoval o správném cvičení s nářadím, které mají žáci k dispozici, ale také vše názorně předváděl. Různé druhy cviků si žáci na vlastní kůži vyzkoušeli. Pan Knedla kladl velký důraz na bezpečnost, na vyváženou stravu, ale také celkově na zdravý životní styl. A co si z tohoto setkání odnesli naši žáci? To se dozvíte z níže uvedených příspěvků.

 

Za kolektiv vychovatelů: 

Mgr. Adéla Vahalová

vychovatelka 4. výchovné skupiny

 

 

 

Články žáků:

  • Setkání s panem „Zekonem“ bylo pro nás velmi přínosné, jelikož všichni rádi navštěvujeme posilovnu. Předal nám spousty svých zkušeností, které za léta cvičení a posilování získal. Protože jsme dívky, zaměřil svou přednášku hlavně na zpevnění středu těla a z menší části na posílení dolních a horních končetin. Líbil se nám jeho osobitý přístup, viditelné nadšení a zapálení pro svůj koníček. Těšíme se na naše příští setkání.

            ZEMKOVÁ, ČERNOCKÁ, JURISOVÁ

 

  • Nám se program celkem líbil, bohužel jsme si ale potom nemohli odcvičit to, co jsme chtěli. Potom nám přišel celkem nesmysl, že břicho se má cvičit 4x týdně (přijde nám to zbytečně mnohokrát). Jsme ale velmi rádi, že jsme se mohli setkat s takovým známým člověkem a jsme velmi vděční, že nám pomohl a poradil se cvičením.

PS: Je to velmi sympatický ogar. J

            ZAVADIL, ILJIN, ROŽNOVJÁK

 

  • Návštěva „Železného Zekona“ na domově mládeže byla zajímavá. Těšili jsme se na něj, jelikož náš oblíbený seriál je Comeback a tady ohýbal trubku přes hlavu. Známe ho jako slavného rekordmana. Nevěděli jsme, co od jeho návštěvy očekávat, ale ukázal nám pár nových věcí. „Zekon“ byl zábavný a nuda rozhodně nebyla. Pro nás to bylo i obohacující.

            STARŮSTKOVÁ, VRÁNSKÁ

 

  • Tato přednáška mi dala, že břicho se cvičí každý den, a když ne, tak je to špatně. Nohy nic moc, spíše se asi necvičí. A cvičím podle toho, na co mám chuť.

PODHAJSKÝ

 

  • Přednášku se „Zekonem“ bych ohodnotila velice kladně. Ukázal nám, jak nejefektivněji dosáhneme cílů, nové cviky a také nám poradil ohledně stravy. Každopádně všechno má plusy i mínusy. „Zekonův“ přístup k nám, děvčatům, se mi zdál zbytečně podřazený. Ale nakonec jsem si hodně odnesla, ale hodně jsem také věděla.

ŽIGOVÁ