Zlatý řez 2020 Praha

ZLATÝ ŘEZ 2020 PRAHA, 1. ROČNÍK ŘEZBÁŘSKÉHO SYMPOZIA

 

Pozvánka

zlat_y_rez.jpg (JPG 1530x1080px )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ve dnech 9.11 - 13. 11. 2020 proběhne studentské řezbářské sympozium „Zlatý řez“, jehož pořadatelem je Střední škola a vyšší odborná škola umělecká a řemeslná Nový Zlíchov, Praha 5. Sympozium bude probíhat v daném termínu na každé přihlášené škole a následně budou výstupy studentů zaslány v elektronické podobě (fotografie) k vyhodnocení.

 

Propozice soutěže:

Pro toto pracovní setkání bylo zvoleno téma Soužití“. Materiálem bude lipová spárovka 50 cm x 40 cm a síly 4,5 cm (rozměr může být mírně upraven), jako závěrečná povrchová úprava se doporučuje šelak nebo vosk.

 

Přihlášení účastníci si připraví kresebný návrh plánované řezby na dané téma. V elektronické podobě ho pošlou společně s fotografiemi průběhu práce a fotografiemi konečného díla. Pořádající škola výstupy vytiskne a vystaví při vernisáži. Práce je limitována v rozsahu pěti pracovních dnů (tj. cca 35 pracovních hodin).

 

Věříme, že nabídka účasti na dvanáctém ročníku sympozia Vás zaujala. Navážeme tak na vydařená předchozí setkání a upevníme již položený základ pro další pracovní a přátelská setkávání a zároveň doufáme, že se příští rok osobně setkáme v Praze.