Ubytování na Domově mládeže

Charakteristika Domova mládeže

Přihláška do domova mládeže ke stažení Dokument PDF
Vnitřní řád Domova mládeže Dokument PDF

Žáci SŠNO Bystřice pod Hostýnem, kteří nemohou denně dojíždět do školy, využívají možnosti ubytování na Domově mládeže. Areál se nachází na adrese: Mlýnská 1425 Bystřice pod Hostýnem a je situován 3 minuty od centra města, 2 minuty od hlavní budovy školy a jednu minutu od autobusového nádraží. Pokoje mají většinou společné sociální zařízení. Součástí Domova mládeže je počítačová klubovna s připojením na internet, stolní tenis, posilovna, kuchyňky na každém podlaží a WIFI zóna v celé budově zdarma.
Domov mládeže je určen pouze pro žáky naší školy, kterým poskytujeme veškerý potřebný konfort. Ročníkoví vychovatelé zapojují žáky do kroužků: sportovního, německého jazyka, kondičního cvičení, cestovatelského, výtvarného, rébusů a kvízů atd…..
K relaxaci slouží také posilovna, stolní tenis, šipky, freesbee , florbal a další. Poskytujeme zázemí projektům školy a mezinárodní výměně mládeže.

Domov mládeže poskytuje ubytování během pracovního týdne, přes víkend je uzavřený, odborný pedagogický personál je stále k dispozici. VychovatelDokument PDFé dbají mimo jiné na to, aby změna v životě našich nejmladších žáků probíhala ve všech směrech bezproblémově. Žáci odjíždějí na víkendy, svátky a prázdniny domů. Provoz začíná v neděli od 18 hodin, v pátek končí v 15.30 hodin.
Součástí areálu je také školní jídelna, kde se připravují všechny pokrmy těsně před podáváním z čerstvých surovin.
Jsme členem Asociace domovů mládeže a internátů České republiky.

Ceník Domova mládeže:
1250,- Kč za měsíc na osobu v paušální sazbě a u žáků Odborného učiliště 1000,-Kč za měsíc na osobu v paušální sazbě. Vlastnictví osobního notebooku nebo PC je zpoplatněno částkou 50,-Kč na měsíc.

Příklady zájmové činnosti

  • Míčové hry v hale kulturního domu Sušil
  • Kroužek stolního tenisu
  • Využívání posilovny
  • Konzultace v německém jazyce
  • Cestovatelský klub a expedice po okolí a regionu
  • Fotbalový kroužek
  • Debatní kroužek
  • Kroužek kvízů a rébusů
  • Přednášky a zajímavé akce

Adresa Domova mládeže SŠNO Bystřice pod Hostýnem:
Mlýnská 1425
768 61 Bystřice pod Hostýnem
Tel.: 573 378 001
E-mail: annablaha@seznam.cz

Vložil 12.08.2019 18:43 Čech Jaroslav