Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Prezentace školy v Rymicích

V sobotu 14. května 2022 se naše škola účastnila slavnostního otevírání muzea Kroměřížska v Rymicích. Pro návštěvníky byl vytvořen bohatý kulturní program. Naše škola měla v areálu muzea připravenou prezentaci školy i s malou dílničkou, kde si mohly děti pod našim vedením vytvořit jednoduché dřevěné výrobky. Konkrétně dřevěného robota a klíčenku se svým jménem. Po celou dobu konání akce se z přícházejících návštěvníků okolo nás tvořil hlouček rodičů a dětí, které trpělivě čekaly, až se dostanou na řadu  a z naší pomocí si dokážou vyrobit výrobek ze dřeva. Některé děti přišly s prosbou, za si mohou vyrobit ještě 1. výrobek pro své sourozence. Velmi mne těšil zájem dětí a viditelná radost v očích, že si vytvořily svůj vlastní výrobek. Rodiče se také  informovali o možnostech studia na naší škole. Chci také poděkovat studentům 1. ročníku Davidovi Blaťákovi a Jakubovi Šiškovi za aktivní prezentaci. Zpětně hodnotím tuto akci školy za velmi zdařilou. 

 

Pavel Blažek

učitel odborného výcviku