Školní rok 2022/2023

Přpravujeme

7.3.2023

První březnový den patřil sportovnímu klání v Badmintonu. Na Střední policejní škole MV v Holešově se konal turnaj v badmintonu mezi domovy mládeže. Otevřeny byly kategorie dvouhra chlapci, dvouhra dívky a smíšená čtyřhra. Naši školu reprezentovali žáci DN1, DN3 a S1. Během turnaje čekalo žáky i malé občerstvení. Těšíme se na další školní rok a jubilejní 10. ročník turnaje.

7.3.2023

V úterý 21. února 2023 se konalo školní kolo soutěže v konverzaci v anglickém jazyce, jehož vítězka Eliška Galušková, studentka 1. ročníku obor Design a výroba nábytku, postoupila do okresního kola v Kroměříži. Zde si vedla opět výborně, i když se do celostátního kola již neprobojovala.

27.2.2023

Ve své kategorii se třída S1 umístila na 6. místě ze 17 třídních kolektivů s počtem 28 bodů z 50 možných. Třída DN3 se ve své kategorii umístila na 4. místě s počtem 30 bodů z 50 možných ze 7 kolektivů.