Zaměstnanci

Učitelé teoretické výuky, učitelé odborného výcviku a vychovatelé

 

 

Učitelé teoretické výuky

MgA. BcA. Pavlína Bergmann bergmann@ssno.cz
Ing. Tomáš Bílek bilek@ssno.cz
Ing. Jaroslav Čech cech@ssno.cz
Mgr. Vít Hasník hasnik@ssno.cz
Mgr. Lumír Houserek houserek@ssno.cz
Mgr. Adéla Hudcová hudcova@ssno.cz
Ing. Ivan Karlík karlik@ssno.cz
Mgr. Věra Kosmáková kosmakova@ssno.cz
Ing. Renata Krejčová krejcova@ssno.cz
Ing. Libor Novák novak@ssno.cz
Ing. Bc. Olga Pastyříková pastyrikova@ssno.cz
Ing. Zdeněk Sedláček sedlacek@ssno.cz
Mgr. Ondřej Šiška siska@ssno.cz
Mgr. Zoja Švehlíková svehlikova@ssno.cz
Ing. Radmil Tomčík tomcik@ssno.cz
Mgr. Kristýna Tomčíková tomcikova@ssno.cz
Mgr. Josef Trefílek trefilek@ssno.cz
Bc. et Bc. Kateřina Valterová, DiS. valterova@ssno.cz
Mgr. Milan Zubíček zubicek@ssno.cz

 

 

Učitelé odborného výcviku

Josef Adamec adamec@ssno.cz
Pavel Blažek blazek@ssno.cz
Dušan Drozd drozd@ssno.cz
Josef Fojtík fojtik@ssno.cz
František Jurásek jurasek@ssno.cz
Vladimír Kocfelda kocfelda@ssno.cz
Marcel Kozlanský kozlansky@ssno.cz
Ing. Bc. Radim Marušák marusak@ssno.cz
Radek Pluháček pluhacek@ssno.cz
Ing. Pavel Solař solar@ssno.cz
Roman Šindelek sindelek@ssno.cz
Miloslav Zaorálek zaoralek@ssno.cz

 

 

Vychovatelé domova mládeže

Pavel Jakoubek jakoubek@ssno.cz
Bc. Simona Janoštíková janostikova@ssno.cz
Alena Kojecká kojecka@ssno.cz
Mgr. Sylva Zachovalová zachovalova@ssno.cz